
Wocozon TESIS B.V.
Wocozon TESIS - Werkkapitaal financiering
De beoogde €3.489.000 voor de herfinanciering van het werkkapitaal van Wocozon TESIS B.V. is succesvol gefinancierd.
DuurzaamInvesteren.nl feliciteert investeerders en de aanbieder Wocozon TESIS B.V. met dit resultaat.
- Van streefbedrag geïnvesteerd
-
100%
- Geïnvesteerd bedrag
- €3.489.000
- Streefbedrag
- €3.489.000
- Minimaal op te halen
- €0
- Rentevergoeding op jaarbasis
- 5,00%
- Looptijd
- 36 maanden
- Type financieel product
- Obligatielening
- Status
- Succesvol gesloten, project (ge)start
- Inschrijving start op
- -
- Inschrijving sluit op
- maandag 5 april 2021 om 0:00

[RECLAME]
Over dit project
Beschrijving
Dit project is succesvol gesloten
De beoogde €3.489.000 voor de herfinanciering van het werkkapitaal van Wocozon TESIS B.V. is succesvol gefinancierd.
DuurzaamInvesteren.nl feliciteert investeerders en de aanbieder Wocozon TESIS B.V. met dit resultaat.
Beschrijving van het project
Wocozon TESIS B.V. geeft een senior obligatielening ter financiering van haar werkkapitaal. Het werkkapitaal wordt gebruikt voor het voorfinancieren van de aankoop van (componenten voor) zonnestroomsystemen en het onderhanden werk. Ter zekerheid van hun investering krijgen investeerders een eerste recht van pand op de werkvoorraad en de vorderingen van Trading Energy Solutions in Sustainability B.V. en een garantie van de uiteindelijke moedermaatschappij Wocozon B.V.
Belangrijkste kenmerken van de obligatielening
Uitgevende instelling: | Wocozon TESIS B.V. |
Omvang: | €3.489.000 |
Nominale waarde: | €1.000 per obligatie |
Aantal obligaties: | 3.489 |
Kenmerk lening: | Senior obligatielening, niet achtergesteld aan een andere financiering |
Ingangsdatum: | 16 maart 2021 |
Rente: | 5,0% op jaarbasis, gedurende de looptijd van de obligatie. |
Transactiekosten: | Eenmalig 2,0% (incl. BTW) over de hoofdsom bij inschrijving |
Effectief rendement: | 4,3% gemiddeld per jaar, rekening houdend met transactiekosten |
Looptijd: | 36 maanden (3 jaar) |
Aflossing: | Gedeeltelijk (20%) gedurende de looptijd, het resterende nog uitstaande bedrag (80%) in een keer aan het einde van de looptijd |
Laatste update (25 oktober 2021)
- De derde betaling staat gepland voor 16 december 2021.
- Op 16 september 2021 is de tweede betaling overgemaakt aan obligatiehouders.
- De aanbieder voldoet aan alle verplichtingen jegens obligatiehouders, er is geen sprake van betalingsachterstanden of een default.
Heeft u vragen?
- Deze kunt u rechtstreeks stellen aan het management van de uitgevende instelling via Wocozon TESIS B.V.
- Vragen aan DuurzaamInvesteren kunt u richten aan support@duurzaaminvesteren.nl
© Copyright 2021 Wocozon TESIS B.V., de uitgevende instelling van de obligatielening